Neden BORDO HALI  ?
Üretim araçlarında son teknolojiyi en iyi malzeme ile kullanarak siz değerli müşterilerimize uygun özgün renk ve desen ile ürettiği halıları sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. BORDO HALI olarak her şeyden önce sağlığınızı düşünüyoruz ve evinizdeki en önemli tamamlayıcılardan olan halılarınızı Astım hastaları , Evcil hayvanlar , Çocuklar olmak üzere üzerinde etki yaratabileceğini düşündüğümüz oluşumlara göre üretip yaşam alanlarınızı renklendiriyoruz.

Bizi Ayıran Farklılıklarımız:
Ürünlerimiz ipeksi bir yüzeye sahiptir. Tüysüzdür, bakteri ve mite barındırmaz, antialarjeniktir. Halılarımızın hepsi kalın overlokdur. 30 derecede sıkma yapmadan yapılan yıkamada taban garantilidir. Hafif ve saklaması kolaydır. Halılarımız evcil hayvan dostu olmakla beraber kaymaz taban özelliği ile çocuklarınız için güvenle kullanabilirsiniz. Kalıcı renkleri ve desenleri ile yumuşaklığını yıllarca korur.

Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerin bulunduğu mağazamız, satış sonrası süreçte de memnuniyete önem verir. Kusurlu ürünlerde değişim ya da iade imkânı sunan Bordo Halı, kargo ile ilgili herhangi bir sorunda hızlı çözümler üretir. İnternet sitemizden yılın her günü 7/24 gönül rahatlığı ile sınırsız alışveriş yapabilirsiniz. ‘’Hızlı Kargo’’ hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Bordo HALI, sahip olması gereken tüm kriterlerde faaliyet göstererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlar. Tüm personelimize satış-pazarlama, e-ticaret, iş güvenliği ve sektör hakkında kendilerini geliştirebilmeleri için sürekli eğitim verilmektedir.

Uzun vadeli sevgi ve güven oluşturabilmek, Mağazacılık ve e-ticaret kanallarında kendimizi sürekli yenilemek ve dünya trendlerine ayak uydurmak ve ‘’En iyi hizmet, en iyi kalite, en uygun fiyat’’ parolası ile faaliyet göstermek kurumsal vizyonumuzu tanımlamaktadır.
Yükleniyor...
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI